• ساعات کار: شنبه - پنج شنبه: 9.00-18.00

  • ایمیل سایت: reseachwisdom@gmail.com

نرم‌افزارهای تخصصی

با توجه به نیاز کاربران و همچنین کاربردی بودن برخی از نرم‌افزارهای اختصاصی، مرکز جامع خدمات تخصصی و دانشجویی نیاپردازش در بستر برخی از نرم‌افزارهای فنی و مهندسی و همچنین بسته‌های نرم‌افزاری آمارگیری و پردازش اطلاعات، خدمات متنوعی همچون تولید پروژه‌های مورد نظر، گزارش و خروجی از نرم‌افزارها، شبیه‌سازی پویا و تحلیل داده‌ها، ارائه می‌دهد.

پایگاه داده

پایگاه داده یکی از انواع نرم‌افزارهای کاربردی است که به صورت ترکیبی با زبانهای برنامه نویسی استفاده می‌شود.

آرنا

نرم‌افزار مدل‌سازی و شبیه‌سازی قدم به قدم در پروژه‌های مهندسی که در حالت متحرک روال جریان پروژه را آنالیز می‌کند

پکت تریسر

نرم افزار شبیه ساز کامل شبکه همراه با کلیه شبیه سازی آی پی و قطعات سخت افزاری و عملیات سوئیچینگ

ویزیو

نرم‌افزار شبیه سازی دیاگرامهای مورد نیاز در پروژه‌های مهندسی جهت ترسیم روال کار و روابط بین بخشها

رشنال رز

نرم افزار تحزیه و تحلیل جهت آنالیز پروژه های برنامه نویسی به روش UML همراه با نمودارهای جز به جز تحلیلی

اس‌پی‌اس‌اس

نرم‌افزار آنالیز داده‌ای و تحزیه و تحلیل آمار و ارقام و مورد کاربرد در فصل چهارم پایان‌نامه‌های تخصصی

01.

استراتژی و قیمت گذاری

گزینش بهترین و کاربردی‌ترین روال و استراتژی روند جهت جریان پروژه شما

02.

طراحی و برنامه نویسی

تهیه نقشه و چارت کلی از پروژه جهت نورمال‌سازی و طراحی بهینه پروژه

03.

امنیت و کیفیت

پشتیبانی کامل در خصوص تمام گونه‌های پروژه‌های نگارش شده با تضمین کیفیت اجرا

نرم‌افزار جی‌آی‌اس

حجم زیاد داده و کاربردهای روزافزون آنها در نظام های مختلف مرتب با زمین نظیر منابع طبیعی، محیط زیست، خاک و زمین شناسی و … از یک سو و ماهیت پویایی و تغییرپذیری آنها در بعضی از نظامها از جمله منابع طبیعی و محیط زیست از سویی دیگر، ضرورت استفاده از ابزارهای کمکی الکترونیکی و روشهای نوین را مطرح ساخته اند. توسعه و تکامل بسیار سریع فن آوری رایانه ای در بخش های سخت و نرم افزاری آن در دهه های اخیر ابتدا امکانات و تسهیلات فنی بسیار زیادی در رابطه با پردازش هندسی و گرافیکی داده های مرتبط با زمین و همچنین سازماندهی، مدیریت و بکارگیری اطلاعات موضوعی را به طور مجزا از فراهم ساخت.

نرم‌افزار انسیس مکسول

امروزه کارشناسان و مهندسین قبل از اینکه دست به ساخت ماشینی بزنند ابتدا ماشین مورد نظر را با این برنامه شبیه سازی کرده سپس در صورت عدم وجود مشکل آن را عملا می سازند البته باید در نظر داشت این برنامه می تواند باعث بهبود عملکرد ماشین های کنونی نیز گردد. این نرم افزار براي آناليز پيشرفته ميدانهاي مغناطيسي اجسام الكترومغناطيسي مورد کابرد مي‌باشد. از اين نرم افزار در طراحي و شبيه سازي موتورها ،‌ترانسفورماتورها ، سيم پيچها و كلا دستگاههاي كه بصورت مغناطيسي كار مي كنند استفاده مي شود. نرم افزار ماکسول یکی از نرم افزارهای تخصصی رشته برق می‌باشد که در کنار برنامه هایی نظر “دیگسایلنت” ، “متلب” و “ای تب” استفاده می‌شود.

نرم‌افزار متلب

متلب یک زبان سطح بالا و با محیطی جذاب می باشد، که در ابتدا براساس زبان برنامه نویسی C توسعه داده شد. نام متلب حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه ‌است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند. متلب امکان آسان عملیات ماتریسی، محاسباتی و توابعی، استفاده از الگوریتم های مختلف و همچنین امکان ارتباط آسان با زبان­های مختلف برنامه نویسی را به کاربر می­دهد.متلب دارای طیف کاربردی گسترده­ای است، از جمله می توان به سیگنال و پردازش تصویر، ارتباطات، طراحی کنترلر، تست و اندازه گیری، مدل سازی مالی و تجزیه و تحلیل، و زیست شناسی محاسباتی اشاره نمود.
طراحی و تنظیم: مرکز خدمات تخصصی و پژوهشی خردپژوهان